Hej! Bardzo Nam miło, że jesteś właśnie w tej zakładce Naszego sklepu. Obiecuję, że nie zajmę dużo czasu i nie zanudzę.

Kim jesteśmy?

Warto na początku wspomnieć, dlaczego w ogóle MY. Formalnie jestem firmą jednoosobową. Mam na imię Martyna. Jestem żoną, mamą. Natomiast nigdy ten pomysł w mojej głowie by się nie zrodził, gdyby nie ONA – moja córka. Jesteśmy nierozłącznym team’em. Podczas mojego okresu ciąży i karmienia, często przygnębiał mnie fakt, że nie mam w co się ubrać, a dotychczasowa zawartość mojej szafy jest na mnie za mała. Szukanie w sieci również nie pocieszało, gdyż w większości zamówione ubrania nie podkreślały kobiecości, a po ich założeniu przypominałam przejedzonego słonika. Jeśli już trafiłam na super ciuch, był on przystosowany tylko do okresu ciąży, później zalegał w szafie. Następnie nadszedł czas karmienia piersią i znów ponowne szukanie wyłącznie kopertowych dekoltów ułatwiających dostęp do mlecznej centrali – tak, aby nie trzeba było się rozbierać, zwłaszcza w miejscach publicznych. I choć karmienie piersią jest czymś naturalnym, to w środowisku spotykamy się z różnymi stanowiskami co do tego sposobu karmienia dziecka w miejscach ogólnodostępnych (galeriach, parkach, restauracjach). Chcąc przeobrazić swoje doświadczenia w czyny, zaczęłam projektować. Myślą przewodnią jest to, aby zaprojektowana odzież, służyła Wam jak najdłużej- od okresu ciąży, karmienia lub korzystania z laktatora, po dalszy czas.

Dlaczego my?

Selekcjonuję najlepsze materiały, wybieram producentów oraz usługodawców z Polski, aby wspierać Naszą gospodarkę. Projektując, myślę cały czas o wygodzie, komforcie oraz uniwersalności. Zapoznaj się z ofertą sklepu i opisami produktów, a obiecuję, że je polubisz! W sklepie oferujemy produkty z mojego projektu oraz gotowe, zakupione w hurtowniach- aby dać Wam większy wybór.  Informację skąd pochodzi produkt, znajdziesz w jego opisie.

Co oznacza nazwa firmy?

MIRACOLO – w języku włoskim oznacza CUD. I nie chodzi tu o cud-owną Naszą odzież, a o Ciebie. Tak, to Ty jesteś autorką CUDU. To, co się teraz wokół Ciebie dzieje i rozwija pod serduszkiem, to nic innego jak CUD. Każda historia ciąży oraz karmienia jest inna, ale każda jest cudowna i jedyna w swoim rodzaju. Pamiętaj- nawet, jeśli jednak nie karmisz piersią, to i tak jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka- ostoją, przykładem, wsparciem w rozwoju. Dbaj o siebie i swoje samopoczucie! Nie porównuj siebie do innych.

Pamiętaj!

Zawsze możesz do mnie napisać i zaproponować zmianę w danym produkcie. Spróbuję sprostać oczekiwaniom. Twoja wygoda i zadowolenie, są dla mnie najważniejsze!

Zapraszam do odwiedzenia profilu na Instagramie oraz Facebook’u.

Polub, zaobserwuj, śledź promocje, konkursy i nowości!

Dziękuję za dotrwanie do końca!

Ściskamy ciepło, team MIRACOLO

 (Martyna i Nadia- mama i córka)